Регистрация | Войти

1C:Enterprise Development Tools

Про випуск ознайомчої версії нового інструменту розробки "1C:Enterprise Development Tools", версія 1.0

 • Оголошуємо про випуск 10.04.2015 ознайомчої версії програмного продукту "1C:Enterprise Development Tools", версія 1.0.

  "1C:Enterprise Development Tools" - це інструмент нового покоління для розробників прикладних рішень системи програм "1С:Підприємство 8". Планується, що "1C:Enterprise Development Tools" буде використовуватися для створення прикладних рішень паралельно з поточним інструментом (конфігуратором) "1С:Підприємства 8".  Водночас формат прикладних програм, що розробляються новим інструментом, буде повністю відповідати поточним версіями платформи "1С:Підприємство 8". Перевагами нового інструменту розробки є: інтегроване середовище розробки (відповідність сучасним тенденціям і вимогам), швидкий розвиток інструментів розробки, можливість розширення інструментів розробки.

  "1C:Enterprise Development Tools" розробляється з використанням відкритої платформи Eclipse (http://www.eclipse.org/). За рахунок цієї інтеграції інструмент об'єднав в собі переваги як інструментів розробки "1С:Підприємство 8", так і стандартних можливостей Eclipse. Наприклад, активне використання декларативного інтерактивного опису та можливість розширення інструментів розробки користувачами.

  ОСОБЛИВОСТІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ОЗНАЙОМЧОЇ ВЕРСІЇ

  В "1C:Enterprise Development Tools" закладено принципово нову архітектуру, яка забезпечує великий запас розвитку для реалізації різних механізмів автоматизації розробки і підвищення зручності розробки. В ознайомчій версії можливості цієї архітектури задіяні тільки в невеликій частині.

  Ознайомча версія містить тільки деяку частину функціональності поточного конфігуратора "1С:Підприємство 8". В ознайомчій версії реалізовані не всі об'єкти метаданих і не всі інструменти розробки, крім того частина інструментів реалізована в попередньому вигляді.

  Цю версію "1C:Enterprise Development Tools" випущено з метою попереднього ознайомлення з розробленим інструментом та призначено, в основному, для фахівців з розробки прикладних рішень на платформі "1С:Підприємство 8".

  Цю версію не призначено для повноцінної розробки, її слід використовувати тільки для ознайомлення з концепціями та технологіями нового інструменту, а також для розробки невеликих та простих конфігурацій.

  ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ І НОВІ МОЖЛИВОСТІ "1C:ENTERPRISE DEVELOPMENT TOOLS"

  • Можливість одночасного редагування кількох конфігурацій, при цьому кожна конфігурація може бути асоційована зі своєю версією "1С:Підприємства 8".
  • Можливість розширення інструментів розробки користувачами (плагін архітектура - відкрите API для створення модулів для розширення функціональності).
  • Можливість використання поширених систем контролю версій (SVN, GIT).
  • Істотно більш просунутий редактор програмних текстів, мови запитів і шаблонів обмеження доступу до даних.
  • Вбудована робота зі списком інформаційних баз.
  • Поліпшені можливості редагування деяких об'єктів.
  • Можливість вибору версії "1С:Підприємства 8", за допомогою якої буде виконуватися конфігурація, що розробляється (для файлової версії).
  • Перевірка (валідація) конфігурації "на льоту" - проходить автоматично під час зміни конфігурації.
  • Підтримка ефективної роботи з великими конфігураціями.
  • Розширені інструменти розробки:
   • Quick-fixes (автоматичне виправлення деяких помилок);
   • інтроспекція моделі і reflection (аналіз моделі об'єктів);
   • шаблони генерації коду;
   • розширений content-assist (контекстна підказка);
   • контекстно-залежна довідка за об'єктами вбудованої мови;
   • теги (TODO, FIXME, ХХХ);
   • зручна навігація:
    • Outline і Quick-outline (структурне подання модулів);
    • навігація за посиланнями.

  На відміну від поточного конфігуратора "1С:Підприємства 8" "1C:Enterprise Development Tools" працює незалежно від середовища виконання. "1C:Enterprise Development Tools" не вимагає підключення до інформаційної бази для проведення розробки і працює з конфігурацією, що представлена набором файлів. Для запуску, налагодження та інших сервісних функцій "1C:Enterprise Development Tools" використовує одну з встановлених версій платформи "1С:Підприємство 8".

  Детальний опис можливостей ознайомчої версії "1C:Enterprise Development Tools" представлено в документації.

  ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ І ПІДТРИМКИ ОЗНАЙОМЧОЇ ВЕРСІЇ

  Ознайомча версія "1C:Enterprise Development Tools" доступна без додаткової оплати зареєстрованим користувачам системи "1С:Підприємство 8", які уклали договір 1С:ІТС Україна, і партнерам-франчайзі.

  Дистрибутив ознайомчої версії "1C:Enterprise Development Tools" доступний у сервісі "1С:Оновлення програм" за адресою users.v8.1c.ru. Документацію для розробників можна отримати у складі дистрибутива продукту "1C:Enterprise Development Tools", а також на сайті http://its.1c.ua/.

  До складу дистрибутива ознайомчої версії входить спеціальна версія платформи "1С:Підприємство 8", яка може використовуватися тільки з даною ознайомчою версією "1C:Enterprise Development Tools". Використання цієї версії платформи для інших цілей забороняється.

  Пропозиції та зауваження щодо продукту "1C:Enterprise Development Tools" відправляєте за адресою testplatform@1c.ru.

  Обговорення проекту "1C:Enterprise Development Tools" планується вести у відповідному розділі форуму для розробників https://partners.v8.1c.ru/forum/.

Тема создана пользователем KP00 17.04.2015 14:16:26

0 1467

Для создания нового сообщения необходимо войти или зарегестрироваться