ЗНЯТТЯ З ПРОДАЖУ І ПІДТРИМКИ РІШЕННЯ "БУХГАЛТЕРІЯ ЕЛЕВАТОРА, МЛИНА І КОМБІКОРМОВОГО ЗАВОДУ ДЛЯ УКРАЇНИ"

Одночасно з виходом прикладного рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу" з 15.12.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, що містять конфігурацію "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України".

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, що містять конфігурацію "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України", будуть доступні до завантаження до 31.01.2021 р. Починаючи з 01.02.2021 р. завантажити електронну поставку зазначених продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

В програмі "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України" здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність 2020 року). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка програми "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України" припиняється з 1 квітня 2021 року (після закінчення здачі звітності 2020 року).

Користувачі програмних продуктів, що включають конфігурацію "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України", можуть перейти на прикладне рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу" на пільгових умовах.

Перехід на прикладне рішення "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу" здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу для України" редакції 1.2 (на момент виходу новини – версії 1.2.55.2), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

О сайте 1cinfo.com.ua

Сайт посвящен вопросам разработки, внедрения и использования программных продуктов на базе платформы 1С/BAS.

Основное назначение сайта – это площадка для обсуждения трудностей при работе с 1С/BAS, консультации по разработке, внедрению, работе и других. Обмен опытом и многое другое.

  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat
  • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit
  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Learn More
+700

зарегистрированных пользователей

+500

тем на форуме

22000

посетителей в месяц

80000

просмотренных страниц в месяц