Випуск редакції 2.1 програми "Керівник"

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск редакції 2.1 програми "Керівник", призначеної для автоматизації управління та обліку на підприємствах сфери послуг, в торгових, будівельних і виробничих компаніях. Версії програми "Базова" і "Стандарт" призначені для підприємств малого та середнього бізнесу, а версія "ПРОФ" орієнтована на більш великі підприємства, в організаційній структурі яких виділяються відокремлені підрозділи. На таких підприємствах версія "ПРОФ" дозволить визначити фінансові показники діяльності – доходи, витрати і прибуток, не тільки за напрямками діяльності (видами бізнесу), але і за підрозділами.

НОВІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ РЕДАКЦІЇ 2.1

У новій редакції програми в інтерфейс і функціональність програми внесено значну кількість змін, додані нові звіти. У версії "ПРОФ" з'явилася можливість обліку в розрізі відокремлених підрозділів. Внесені зміни дозволили якісно поліпшити програмний продукт і розширити можливості його застосування.

 

Облік за підрозділами (у версії "ПРОФ")

Додана можливість організувати окремий облік за підрозділами так, щоб працівники одного підрозділу не могли втрутитися в діяльність інших підрозділів. Ця можливість буде найбільш корисна для підприємств, що мають відокремлені підрозділи з окремими штатами співробітників, що працюють з різними групами контрагентів.

 

Облік загальних витрат підприємства

Для підприємств, які ведуть проектну діяльність, спрощена настройка розподілу загальних витрат. Раніше при появі нових проектів їх доводилося вручну включати в настройки розподілу. У новій редакції додана можливість вибирати для розподілу групи проектів – при цьому програма почне автоматично розподіляти загальні витрати на нові проекти, які будуть з'являтися в обраних групах.

 

Аналіз фінансових показників

Розширилися можливості аналізу фінансових показників. Інтерфейс фінансових звітів був перероблений, додана можливість деталізованого порівняння доходів і витрат за видами бізнесу і підрозділами.

 

Контроль рентабельності продажів

Додані спеціалізовані звіти, за допомогою яких менеджери зможуть оперативно контролювати виручку, а також рентабельність продажів тих чи інших товарів і послуг.

 

Планування

Облік фактичних грошових операцій та інструменти оперативного планування руху грошових коштів в новій редакції об'єднані в загальний функціональний блок.
Бюджети і план-фактний аналіз об'єднані з підсумковими фінансовими звітами.

О сайте 1cinfo.com.ua

Сайт посвящен вопросам разработки, внедрения и использования программных продуктов на базе платформы 1С/BAS.

Основное назначение сайта – это площадка для обсуждения трудностей при работе с 1С/BAS, консультации по разработке, внедрению, работе и других. Обмен опытом и многое другое.

  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat
  • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit
  • Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat

Ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Learn More
+700

зарегистрированных пользователей

+500

тем на форуме

22000

посетителей в месяц

80000

просмотренных страниц в месяц